Kierownik robót bitumicznych Łódź

Polska Łódź
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Organizowanie, kierowanie i nadzór nad pracami bitumicznymi
  • Nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu
  • Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • Bieżące monitorowanie założonego budżetu

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość specyfiki prac bitumicznych
  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej będą dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy  w delegacji (2-3 dniowe wyjazdy)

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy

  • Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Auto służbowe, laptop, telefon
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość zebrania stażu do uprawnień
  • W przypadku pracy w delegacji zapewniamy komfortowe zakwaterowanie oraz wypłacamy diety
  • W sezonie zimowym oferujemy posiłki regeneracyjne
  • W weekendy nie pracujemy