Kierownik projektu

Polska Warszawa    12000-14000+ VAT/ B2B
609431993
 rekrutacja@topenergy.com.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Tworzenie budżetu na podstawie umowy z klientem i kosztorysów ofertowych
  • Tworzenie harmonogramu inwestycji
  • Wybór podwykonawców
  • Optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy)
  • Koordynacja pracy brygad budowlano-montażowych
  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami.

Wymagania

  • Masz doświadczenie w realizacji projektów wielobranżowych za pomocą podwykonawców oraz zasobów własnych
  • Jesteś zorientowany na osiąganie celów
  • Potrafisz sprawić by rzeczy się działy
  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień budowlanych/energetycznych
  • Mile widziany certyfikat zarządzania projektami
  • Mile widziane jest znajomość MS Project
  • Mile widziane uprawnienia budowlane

Dodatkowe informacje o pracy

W zamian otrzymasz: Pracę z ludźmi nastawionymi na sukces Pracę w firmie, w której kultura organizacji oparta jest o 7 Nawyków skutecznego działania Covey’a Stabilne zatrudnienie (szukamy osób na wiele kontraktów) System premiowy zależny od efektów pracy Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód, najnowsze oprogramowanie)

Informacje o firmie "Top Energy SA. Sp. K."

Jesteśmy Generanym Wykonawcą realizującym projekty, w szeroko rozumianym sektorze energetycznym.
Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji.
Jako generalny wykonawca zapewniamy naszym klientom współpracę na wszystkich etapach realizacji – od pomysłu, doradztwa, przez pozyskanie dofinansowania i projektowania, aż do wykonania kompletnej inwestycji.