Kierownik Kontraktu – branża instalacji przeciwpożarowych

Polska Warszawa
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa

Zadania:

  • Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem robót budowlanych
  • Kontrola harmonogramu narzuconego przez Klienta i opracowywanie harmonogramów dla Podwykonawców
  • Koordynowanie prac Podwykonawców
  • Nadzór nad dokumentacją prowadzoną przez Kierownika Budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży instalacji PPOŻ
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej firmie
  • Pracę na ciekawych projektach w całej Polsce
  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia
  • Dla doświadczonych Kandydatów – bardzo dobre warunki finansowe