Kierownik działu ofertowania

Kierownik Działu Ofertowania
Polska Ostrzeszów    6000-10000 tys.
600522564
 k.smolka@kik-bud.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend

Zadania

  • Przygotowywanie wycen inwestycyjnych
  • Analizowanie dokumentacji projektowej
  • Analizowanie ryzyka technicznego
  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert podwykonawczych
  • Zarządzanie zespołem ofertowym
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych i relacji biznesowych z Inwestorami, Projektantami, Podwykonawcami, Dostawcami

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (budownictwo)
  • Doświadczenia w wycenie
  • Znajomości prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych
  • Znajomości kosztorysowania w programie Norma Pro
  • Umiejętności obsługi programów: AUTOCAD, MS Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Konsekwencji i odpowiedzialności w realizacji celów
  • Prawo jazdy kat. B

Informacje o firmie "KiK Sp. z o.o. S.K."

Firma KiK Budujemy dla Ciebie – świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysłowego (hale magazynowe, produkcyjne) biurowego jak i budownictwa ogólnego (obiekty usługowo-handlowe, rekreacyjne, użyteczności publicznej etc.)