Kierownik ds. eksportu z językiem niemieckim, Kraków

Polska Kraków
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
zgrany zespół

Zadania

  • Utrzymywanie i rozwój pozytywnych relacji biznesowych z kontrahentami
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznym
  • Sporządzanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • Negocjowanie i sporządzanie umów
  • Monitorowanie działań konkurencji, opracowywanie analiz

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane, elektryczne lub ekonomiczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Predyspozycje handlowe, umiejętność negocjowania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Pracę na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku w nowoczesnej organizacji • Możliwość rozwoju zawodowego • Auto służbowe, laptop, telefon • Opiekę medyczną oraz inne benefity • Pracę we wspierającym zespole w komfortowym biurze