Kierownik budowy z j. niemieckim/ Bauleiter – branża drogowa, Bremen, Niemcy

Niemcy Bremen
 ar@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma z doświadczeniem w budowie i modernizacji dróg oraz kanalizacji zatrudni na stanowisku:

Kierownik budowy / Bauleiter – branża drogowa

Miejsce pracy: Niemcy – Bremen.

Stawka: 4800 – 5900 EUR brutto

Zadania:

  • Organizacja , koordynacja i nadzorowanie prac na budowie,
  • Rozliczanie budowy i sporządzanie kalkulacji cenowych,
  • Udział w negocjacjach kontraktowych,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w budownictwie drogowym,
  • Wyższe wykształcenie budowlane,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Doświadczenie z niemieckim VOB/B.
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,
  • Nagrody, bonusy, dodatki, premie świąteczne/urlopowe,
  • Auto służbowe,
  • Zatrudnienie na czas nieokreślony.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracpownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Napisz SMS – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca z premią
nagrody
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend