Kierownik Budowy Wrocław

Polska Wrocław
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
praca na długi okres
od zaraz
współpraca na budowie
stała praca

Zadania

  • Prowadzenie prac budowlanych związanych z budową szkoły pasywnej
  • Koordynowanie i rozliczanie prac podwykonawców
  • Nadzór nad budżetem, jakością i terminowością
  • Prowadzenie wymaganej przez Inwestora dokumentacji
  • Raportowanie postępu prac

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy przy realizacji co najmniej 3 budynków szkolnych oraz doświadczenie w realizacji budynku pasywnego

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie ceniącej rzetelność i uczciwość • Elastyczną formę współpracy – umowę o pracę, zlecenie lub współpracę b2b • Atrakcyjne wynagrodzenie plus udział w zysku w postaci premii końcowej • Możliwość zakwaterowania • Możliwość stałej współpracy