Kierownik Budowy Świętochłowice

Firma budowlana działająca na rynku jako Generalny Wykonawca od 15 lat, działająca w branży budownictwa kubaturowego na terenie Śląska.
Polska Jaworzno
518 215-122
 ar(małpa)pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Zadania

  • Główne zadania:
  • • Planowanie, harmonogramowanie, organizacja i bezpośredni nadzór nad realizowanymi procesami inwestycyjnymi
  • • Zarządzanie podległym zespołem – sił własnych oraz Podwykonawców
  • • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • • Nadzór nad gospodarką materiałową (współpraca z działem zamówień)
  • • Przeprowadzanie odbiorów prac
  • • Rozliczanie robót podwykonawców
  • • Dbanie o odpowiedni stan BHP na budowie
  • • Stały kontakt z Inwestorem

Wymagania

  • Wymagania:
  • • Wykształcenie wyższe oraz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • • Doświadczenie w samodzielnym kierowaniu robotami budowlanymi w budownictwie kubaturowym, udokumentowane wpisem do dziennika budowy
  • • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów bhp
  • • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programu AutoCAD
  • • Umiejętność czytania kosztorysów
  • • Decyzyjność, odpowiedzialność, komunikatywność, orientacja na cel

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę lub w formie b2b • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem, z własną brygadą wykonawczą, parkiem maszynowym i wewnętrznym działem zamówień • Różnorodność projektów inwestycyjnych - w technologii tradycyjnej i szkieletowej • Dostęp do nowych technologii • System szkoleń ukierunkowany na rozwój kompetencji technicznych oraz miękkich • Pracę od poniedziałku do piątku – do 9 godzin dziennie • Niezbędne narzędzia (komputer, telefon), auto służbowe – do uzgodnienia • Pracę przy nadzorowaniu jednej inwestycji w danym czasie • Dodatkowe benefity - m.in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie • Imprezy integracyjne Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.

Informacje o firmie ""