Kierownik budowy stacji elektroenergetycznych wysokich napięć

Polska Gdańsk
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Planowanie i koordynowanie prac na budowie
  • Organizowanie i nadzór nad pracą brygad montażowych oraz podwykonawców
  • Nadzór nad realizacją robót w zakresie dotrzymania terminów realizacji i jakości zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacji technicznej i harmonogramów
  • Raportowanie postępu prac na prowadzonym kontrakcie
  • Współpraca z Inwestorem i Kierownikiem Projektu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie w branży budowlanej - elektroenergetycznej
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Znajomość MS Office ( w tym MS Projekt) oraz AutoCAD
  • Gotowość do pracy w delegacjach (cała Polska)
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Pracę przy ciekawych projektach w nowoczesnej organizacji • Współpracę na podstawie umowy o pracę • Samochód służbowy, laptop oraz inne niezbędne narzędzia pracy • Abonament medyczny, świadczenia z ZFŚS • Zapewniamy zakwaterowanie, wypłacamy diety