Kierownik budowy/robót – branża elektryczna – farmy PV – Białystok, Zielona Góra, Gorzów

Polska Białystok, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca na długi okres
od zaraz
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – intensywnie rozwijającej  się firmy z branży OZE, zajmującej się realizacją i obsługą wielkopowierzchniowych instalacji PV prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik budowy/robót – branża elektryczna – farmy fotowoltaiczne

Lokalizacje inwestycji : Białystok, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Kierowanie realizacją budów farm fotowoltaicznych
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac
  • Kontrola i rozliczanie podwykonawców
  • Koordynacja dostaw materiałów z producentami oraz zespołem zakupów z centrali
  • Współpraca z Inżynierami Budowy – podział i organizacja pracy, ustalenie celów i priorytetów
  • Aktywna współpraca z innymi działami oraz przedstawicielami Inwestora na etapie realizacji
  • Raportowanie postępów prac, ryzyk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, np. elektryczne, elektrotechniczne lub budowlane
  • Doświadczenie w pracy na budowie
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności elektrycznej
  • Dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Nastawienie na cel, samodzielność, bardzo dobra organizacja
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1 KV
  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej lub wiatrowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Satysfakcjonującą pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop
  • Pomocny, energiczny, świetny technicznie zespół
  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne
  • Pakiet medyczny i karta sportowa

Zainteresowany? Zadzwoń – 518 215 122 (Ania)

lub wyślij CV: ar(małpa)pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do rejestru 13 471