Kierownik Budowy – realizacja kompleksu biurowo-usługowego na terenie Stoczni Gdańskiej

Polska Gdańsk
535 812 112
 jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
benefit - laptop
laptop
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca z premią
nagrody
praca na długi okres
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Duże przedsiębiorstwo budowlane, zajmujące się generalnym wykonawstwem kompleksów biurowo-usługowych, obiektów mieszkaniowych. Z racji ciągłego rozwoju potrzebujemy do naszego zespołu Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY

Zakres obowiązków:

– bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram robót,

– bezpośredni nadzór nad podwykonawcami inwestycji,

– koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót i rozliczeń,

– odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,

– bieżące raportowanie przebiegu prac.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe, techniczne – budowlane,

– uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej,

– doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych,

– dyspozycyjność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź w oparciu o kontrakt B2B,

– wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego,

– pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,

– benefity: karta MultiSport, Medicover, paczki świąteczne, premie zadaniowe.

Gdybym nie odbierała telefonu – proszę o SMS o treści „KIEROWNIK” na nr tel. 535 812 112 bądź wiadomość na e-mail: jg@pracownicybudowlani.pl – na pewno oddzwonię.