Kierownik budowy farmy fotowoltaiczne Białystok

Polska Białystok
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Zadania

  • Kierowanie realizacją budów farm fotowoltaicznych
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac
  • Wyszukiwanie podwykonawców i koordynacja zakupów zgodnie z budżetem
  • Zarządzenie podwykonawcami: uzgodnienie harmonogramów prac, przeprowadzanie rad budowy
  • Koordynacja dostaw materiałów z producentami oraz zespołem zakupów z centrali
  • Współpraca z Inżynierami Budowy – podział i organizacja pracy, ustalenie celów i priorytetów
  • Koordynacja procesu przyłączenia farmy z przedstawicielami Operatora Sieci Dystrybucji
  • Aktywna współpraca z innymi działami oraz przedstawicielami Inwestora na etapie realizacji
  • Raportowanie postępów prac, ryzyk

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, np. elektryczne, elektrotechniczne lub budowlane
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na budowie, w podobnym zakresie zadań
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze elektryczne lub konstrukcyjno-budowlane
  • Miel widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej lub wiatrowej
  • Mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1kV
  • Dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Nastawienie na cel, wysoka motywacja, proaktywność

Informacje o firmie ""

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
• Satysfakcjonującą pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
(trwa budowa projektów o łącznej mocy ponad 400 MW, a równocześnie w przygotowaniu są projekty o mocy ponad 4000 MW na terenie Polski oraz UE)
• Pomocny, energiczny, świetny technicznie zespół
• Atrakcyjne wynagrodzenie, auto służbowe