Kierownik Budowy – branża telekomunikacyjna Poznań

Polska Poznań
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
premie dla pracowników budowlanych
premie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Prowadzenie budowy i robót budowlanych zgodnie z prawem budowlanym obowiązującymi normami i przepisami
  • Współpraca z inwestorami w zakresie przygotowania umowy
  • Udział w negocjacjach
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzenie odbiorów wykonywanych robót
  • Nadzór i koordynacja robót wykonywanych przez podwykonawców
  • Rozliczenie podwykonawcy z powierzonych materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane w specjalności telekomunikacyjnej (lub w trakcie)
  • Biegła znajomość pakietu Office (Excel, MS Project)
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej firmie • Stałą, długofalową współpracę • Umowę o pracę lub kontrakt • Atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji) oraz premie • Auto służbowe, laptop, telefon • Pracę na terenie Poznania, od zaraz