Kierownik Budowy Bielsko-Biała

Polska Bielsko-Biała
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie

Najważniejsze zadania

  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu
  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy na inwestycjach komercyjnych
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej organizacji • Pracę przy realizacji dużych, ambitnych projektów • Wynagrodzenie na wysokim poziomie oraz premie uznaniowe • Kartę Multisport oraz Pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika oraz jego rodziny • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach języka angielskiego