KIEROWNIK BUDOWY – bez delegacji

1 zmiana
benefit - laptop
laptop
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Duże przedsiębiorstwo budowlane specjalizujące się w prowadzeniu projektów w branży budownictwa wielorodzinnego poszukuje do swojego zespołu Kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY

Zakres obowiązków:

– bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram robót,

– bezpośredni nadzór nad podwykonawcami inwestycji,

– koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót i rozliczeń,

– odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,

– bieżące raportowanie przebiegu prac.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe, techniczne – budowlane,

– uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej,

– doświadczenie w prowadzeniu inwestycji,

– dyspozycyjność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– miejsce pracy Bydgoszcz i okolice, bez delegacji,

– wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego,

– pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,

– samochód służbowy, telefon, laptop i inne benefity.

Gdybym nie odbierała telefonu – proszę o SMS o treści „KIEROWNIK” na nr tel. 535 812 112 bądź wiadomość na e-mail: jg@pracownicybudowlani.pl – na pewno oddzwonię.