Kierownik Budowy

Polska - Poznań    12 000 zł brutto/mc
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Firma zajmująca się kompleksową realizacją i obsługą inwestycji budowlanych, głównie pod zamówienia publiczne zatrudni Kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Koordynacja i nadzór prac budowlanych oraz podwykonawców
  • Tworzenie harmonogramów oraz bieżąca kontrola postępu prac
  • Rozliczanie podwykonawców
  • Prowadzenie korespondencji i współpraca z przedstawicielami Inwestorów
  • Sprawdzanie dokumentacji wykonawczej
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP
  • Wykonywanie kalkulacji prac budowlanych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad, znajomość prawa budowlanego
  • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji prac podwykonawców
  • Mile widziane doświadczenie w projektach budowlanych w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej
  • Prawo jazdy kat. B

 Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie budowlanej
  • Pracę w Poznaniu i okolicach bez delegacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy w tym auto służbowe
  • Decyzyjność w powierzonym obszarze
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV  za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ” lub  kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).

Jeżeli nie odbieram – Napisz SMS o treści “KIEROWNIK” – Oddzwonię!