Kierownik budowy

1/2 etatu
Polska Kozienice/ Bydgoszcz    5000-6000+ VAT/ B2B (pół etatu)
609431993
 rekrutacja@topenergy.com.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
zgrany zespół

Zadania

  • Prowadzenie projektu związanego z modernizacją budynku użyteczności publicznej(docieplenie ścian, wymiana stolarki okiennej oraz drzwiowej, wymiana co cwu oświetlenia, elewacje zewnętrzne)
  • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem i harmonogramem projektu,
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac,
  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami,
  • Pomoc przy wyborze podwykonawców inwestycji,
  • Wsparcie przy tworzeniu harmonogramu,
  • Nadzór nad BHP.

Wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z modernizacją obiektów kubaturowych z pomocą podwykonawców oraz zasobów własnych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień budowlanych/energetycznych,
  • Jesteś zorientowany na osiąganie celów,
  • Posiadasz uprawnienia budowlane,
  • Mile widziana znajomość MS Project.

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B, Długoterminową współpracę, System premiowy uzależniony od efektów pracy, Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon), Pakiet medyczny (Medicover), Przyjazną atmosferę w firmie wśród profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą .

Informacje o firmie "Top Energy SA. Sp. K."

esteśmy generalnym wykonawcą realizującym projekty w szeroko rozumianym sektorze energetycznym. Jako specjaliści oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Zapewniamy naszym Klientom współpracę na wszystkich etapach realizacji – od pomysłu, doradztwa, przez pozyskanie dofinansowania
i projektowania, aż do wykonania kompletnej inwestycji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: