Kierownik budowy

Polska Braniewo    10000 - 12000 zł brutto/mc
789654123
 rekrutacja@topenergy.com.pl
Pokaż znajomym

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon

Zadania

 • Realizacja budowy zgodnie z planowanym budżetem i harmonogramem projektu,
 • Prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac,
 • Dbanie o BHP,
 • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami,
 • Pomoc przy wyborze podwykonawców inwestycji,
 • Wsparcie przy tworzeniu harmonogramu inwestycji.

Wymagania

 • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z modernizacją obiektów kubaturowych z pomocą podwykonawców oraz zasobów własnych,
 • Wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień budowlanych/energetycznych,
 • Jesteś zorientowany na osiąganie celów,
 • Posiadasz uprawnienia budowlane,
 • Mile widziana znajomość MS Project.

Dodatkowe informacje o pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Top Energy S.A. Sp. K., prosimy o dopisanie w treści CV klauzuli na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tym celu w przyszłości „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Top Energy S.A. Sp. K. moich danych osobowych podanych w niniejszych dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jestem świadomy/-a, że deklaracja ta może zostać odwołana w każdym momencie”. Administratorem Pana/Pani danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych w toku postępowania kwalifikacyjnego jest Top Energy S.A. Sp. K. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 208.

Informacje o firmie "Top Energy"

Jesteśmy generalnym wykonawcą realizującym projekty w szeroko rozumianym sektorze energetycznym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Zapewniamy naszym Klientom współpracę na wszystkich etapach realizacji – od pomysłu, doradztwa, poprzez pozyskanie dofinansowania i projektowania, aż do wykonania kompletnej inwestycji.