Inżynier robót sanitarnych – woj. pomorskie

Polska Gdynia    8300-9700/miesiąc
 mb@pracownicybudowlani.pl

Firma posiadająca bogatą historię i różnorodne doświadczenie w branży budowlanej zajmująca się produkcją słupów oświetleniowych, robotami infrastrukturalnymi oraz rozwijaniem technologii bezwykopowej poszukuje Kandydata na stanowisko:

Inżynier Budowy – Sieci Sanitarne

Rodzaj inwestycji: zewnętrzne instalacje sanitarne

Lokalizacja inwestycji: województwo pomorskie

Zadania:

  • Pomoc kierownikowi budowy w planowaniu, kierowaniu i nadzorowaniu robót na budowie oraz w przygotowaniu dokumentacji odbiorowej i innych niezbędnych dokumentów w trakcie realizacji robót,
  • Kontrola zgodności prowadzonych robót z dokumentacją projektową, przepisami BHP oraz wewnętrznymi standardami Zamawiającego,
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej na budowach,
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynieria środowiska,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań, komunikatywność,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Zdyscyplinowanie i dokładność wykonywanych czynności,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość programów wspomagających kosztorysowanie.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • Wsparcie techniczne,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień zawodowych,
  • Pakiet ubezpieczeń,
  • Telefon oraz laptop służbowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mb@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny 536-548-851. Nie odbieram? Wyślij SMS o treści „INŻYNIER”. Oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
benefit - laptop
laptop
praca z premią
nagrody
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend