Inżynier robót sanitarnych – branża drogowa

Polska Siemianowice Śląskie
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca na długi okres
od zaraz
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Przygotowanie procesu rozpoczęcia budowy
  • Zamawianie materiałów i urządzeń
  • Koordynacja sił własnych i podwykonawców na budowie
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy
  • Zarządzanie 3-4 osobowymi brygadami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Inżynieria sanitarna lub pokrewnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy w terenie na budowie
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Umowę o pracę • Wynagrodzenie do uzgodnienia • Premie z funduszu motywacyjnego • Samochód oraz inne niezbędne do pracy narzędzia • Możliwość zebrania stażu do uprawnień

Informacje o firmie ""

Rzetelna firma budowlana z branży drogowej zatrudni na stanowisku: