Inżynier Robót Elektrycznych

Polska Warszawa
535 812 112
 jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla firmy działającej w branży elektroinstalacyjnej wykonującej projekty jako Generalny Wykonawca w sektorze zamówień publicznych, zatrudnimy Kandydata na stanowisko:

INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zakres zadań:

  • Nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Koordynowanie prac podległych pracowników, brygad montażowych oraz podwykonawców,
  • Realizacja założonego budżetu, terminowość i utrzymanie właściwej jakości pracy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Uprawnienia SEP D i E,
  • Znajomość programów AutoCAD, Norma PRO,
  • Uprawnienia budowlane – mile widziane.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca stała w Warszawie i okolicach (bez delegacji),
  • Pracę przy dużych projektach i odpowiedzialne stanowisko.