Inżynier ds. serwisu / Serwisant (farmy fotowoltaiczne) lubuskie, wielkopolskie

Polska
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się budową oraz utrzymaniem  wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych prowadzimy rekrutację  na stanowisko:

Inżynier ds. serwisu / Serwisant  (farmy fotowoltaiczne)

Lokalizacje inwestycji: Żary (lubuskie), Kępno (wielkopolskie)

Opis stanowiska:

  • Realizacja przeglądów i prac serwisowych
  • Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Raportowanie
  • Mile widziana – znajomość i obsługi stacji SN i WN
  • Mie widziane – doświadczenie w obszarze energetyki zawodowej
  • Bieżący kontakt z Operatorem Sieci Dystrybucji
  • Odpowiedzialność za prace prowadzone we współpracy z OSD na podstawie Instrukcji Współpracy Ruchowej

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP
  • Gotowość do wyjazdów serwisowych na wyznaczonym terenie
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne/elektryczne
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji, audytach lub serwisach instalacji fotowoltaicznych (również mikro-instalacji)
  • Mile widziana znajomość aparatury zabezpieczającej transformatory SN, linii 110 kV, oraz pól SN w stacjach SN/WN
  • Mile widziana znajomość stosowanych automatyk w energetyce zawodowej (SPZ,SCO,ARN itd.)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Auto służbowe i inne niezbędne narzędzia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zadzwoń i zapytaj o szczegóły)
  • Rozwój na wielu obszarach inżynierii elektrotechnicznej
  • Pakiet medyczny i karta Multisport
  • Sprawny proces rekrutacji (zdalnie) i szybką informację zwrotną

Zainteresowany? Zadzwoń -518 215 122( Ania)

lub wyślij CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl