Inżynier ds. serwisu – farmy fotowoltaiczne, Olsztyn

Polska Olsztyn
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
telefon służbowy dla pracownika
telefon

Intensywnie rozwijająca się firma z branży OZE, zajmująca się realizacją i obsługą wielkopowierzchniowych instalacji PV poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. serwisu – farmy fotowoltaiczne

Miejsce pracy: Olsztyn i województwo warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:
• Serwis systemów fotowoltaicznych wielkopowierzchniowych
• Raportowanie, sprawne rozwiązywanie problemów w terenie
• Diagnozowanie usterek, konserwacja systemów PV
• Prace elektryczne, pomiarowe i montażowe w ramach serwisu
• Bieżący kontakt z Operatorem Sieci Dystrybucji
• Odpowiedzialność za prace prowadzone we współpracy z OSD na podstawie Instrukcji Współpracy Ruchowej
• Analiza stanu, produkcji energii farm, status realizacji przeglądów oraz serwisów
• Współpraca z dostawcami i gwarantami urządzeń (inwertery, konstrukcja wsporcza, stacja transformatorowa)
• Prace serwisowo monterskie w stacji transformatorowej SN

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne/elektryczne
• Uprawnienia SEP do 15 kV
• Gotowość do pracy w terenie
• Umiejętność czytania projektów wykonawczych budowlanych i elektrycznych
• Mile widziane doświadczenie w realizacji, audytach lub serwisach instalacji fotowoltaicznych (również mikro-instalacji)
• Działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia (gwarantujemy płatny urlop)

Oferujemy:
• Stałą współpracę z jedną z największych firm w branży PV w Polsce
• Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
• Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne
• Auto służbowe
• Pracę na wyznaczonym terenie (wyjazdy jednodniowe)
• Sprawny proces rekrutacji (zdalnie) i szybką informację zwrotną