Inżynier ds. ofertowania Warszawa (Zamienie)

Polska Warszawa (Zamienie)
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca na długi okres
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej prowadzącej inwestycje jako Generalny Wykonawca w branży budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego poszukuję kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. ofertowania

Miejsce pracy: Zamienie (w pobliżu lotniska Okęcie)

Rodzaj inwestycji: budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe

Główne zadania:

  • Sporządzanie przedmiarów robót
  • Przygotowywanie ofert, wycen
  • Uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych i wizjach lokalnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość programu  MS Excel oraz AutoCAD
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, chęć do pracy

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę lub b2b
  • Stałe godziny pracy – od 8:00 do 16:00
  • Wolne weekendy
  • Pracę w biurze, bo wyjazdy są sporadyczne
  • Warunki do rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Wyjścia integracyjne w doborowym towarzystwie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)