Inżynier robót elektrycznych ds. ofertowania Łódź

Firma budowlana o wyłącznie polskim kapitale specjalizująca się w Generalnym Wykonawstwie inwestycji przemysłowych, magazynowych, logistycznych i innych.
Polska Łódź
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
zgrany zespół

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie przedmiarów elektrycznych na podstawie projektów
  • Przygotowywanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych
  • Weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców
  • Szczegółowa wycena robót elektrycznych
  • Wykonywanie kosztorysów ofertowych
  • Przygotowanie dokumentacji formalnej i koordynacja terminów w procedurach przetargowych, kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac wykonywanych na budowie w zakresie instalacji elektrycznych
  • Tworzenie i prowadzenie aktualnej bazy podwykonawców i dostawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektryczne/elektrotechniczne
  • Obsługa programów z pakietu MS Office
  • Znajomość programów do projektowania (m.in. ACAD)
  • Prawo jazdy – kat. B
  • Samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (zadzwoń i dopytaj o szczegóły)
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w realizacji ciekawych inwestycji dla międzynarodowych zleceniodawców
  • Szkolenia zawodowe
  • Spotkanie integracyjne

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani