Inżynier ds. kosztorysowania i ofertowania – branża budowlana

Niemcy    4500-5500 euro brutto.
 km@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana, będąca generalnym wykonawcą obiektów użyteczności publicznej w Polsce i za granicą, zatrudni: Inżyniera ds. kosztorysowania i ofertowania.

Miejsce pracy: Niemcy.

Wynagrodzenie: 4500-5500 euro brutto.

Zadania:

  • Tworzenie kosztorysów ofertowych w zakresie realizacji stanów surowych,
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert cenowych wynajmu deskowań,
  • Wsparcie techniczne budów w opracowywaniu projektów deskowań,
  • Przygotowywanie harmonogramów realizacji inwestycji w zakresie stanów surowych,
  • Monitoring kosztów deskowań i ocena zgodności z założonym budżetem.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie – technik budownictwa lub wyższe kierunkowe (budowlane/konstrukcyjne),
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2,
  • Wiedza techniczna z zakresu systemu deskowań (PERI, DOKA) – wymóg konieczny.

Gwarantujemy:

  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazdy do pracy,
  • Samochód służbowy do dyspozycji,
  • Dofinansowanie nauki języka niemieckiego,
  • Dofinansowanie do wczasów i kolonii dla dzieci i wiele innych,
  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres mailowy km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon