Inżynier ds. kontraktowania fit-out Wrocław

Polska Wrocław
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca na długi okres
od zaraz
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
zgrany zespół

Zadania

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Zbieranie oraz analiza ofert
  • Wyszukiwanie korzystnych rozwiązań technologicznych i materiałowych
  • Przygotowywanie treści umów oraz zamówień dla dostawców

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie w kontraktowaniu robót budowlanych
  • Doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie z sektora budownictwa biurowego • Konkurencyjne wynagrodzenie • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach • Kartę Multisport oraz Pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika oraz jego rodziny