Inżynier Budowy Warszawa roboty żelbetowe

Polska Warszawa
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej prowadzącej inwestycje jako Generalny Wykonawca w branży budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego poszukuję osoby, która dołączy do zespołu jako:

Inżynier Budowy

Lokalizacja inwestycji: Warszawa

Rodzaj inwestycji: budownictwo mieszkaniowe,  roboty żelbetowe

Główne zadania:

  • Koordynacja prac firm podwykonawczych
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów, rozliczanie robót
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze wykonawczym
  • Znajomość specyfiki robót żelbetowych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, chęć do pracy

Oferujemy:

  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę lub współpracę w formie B2B
  • Pracę w pozytywnej atmosferze
  • Możliwość awansu zawodowego, zebrania stażu do uprawnień
  • Imprezy integracyjne
  • Pracę na terenie Warszawy i okolic

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)