Inżynier budowy – robót sanitarnych (sieci zewnętrzne)

Polska
518215122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej o ugruntowanej na rynku pozycji z 30 – letnią tradycją, będącej wykonawcą robót sanitarnych, inżynieryjnych oraz elektroenergetycznych, działającej na Trójmiasta i okolic poszukuję kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja inwestycji: Trójmiasto i okolice

Główne zadania:

  • Bezpośredni nadzór prac na budowie
  • Przygotowywanie i odbieranie zamówień materiałów
  • Kontrola obiegu dokumentów
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej – powykonawczej
  • Kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem i dokumentacją

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Inżyniera Środowiska lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Office oraz programów wspomagających kosztorysowanie (Norma)
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność, chęć do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej, stale rozwijającej się organizacji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zadzwoń i zapytaj o szczegóły)
  • Pracę na budowach na terenie Trójmiasta i bliskich okolic
  • Warunki do rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)