Inżynier budowy – praca biurowa

Polska Michałowice k/Warszawy    pracodawca chętnie zapozna się z oczekiwaniami finansowymi każdego z kandydatów☺
 kl@pracownicybudowlani.pl

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie o bogatym portfolio prestiżowych inwestycji w Polsce, to oferta może Cię zainteresować!

Obecnie poszukujemy Inżyniera Budowy do pracy biurowej.

Możliwość awansu na Kierownika robót.

Miejsce pracy: Michałowice k/Warszawy

Zadania:

  • Współpraca z dostawcami, inwestorem oraz kierownikiem robót na etapie realizacji projektów,
  • Przygotowanie projektu do realizacji, organizacja i optymalizacja dostaw materiałów,
  • Comiesięczna inwentaryzacja materiałów prowadzona we współpracy z działem realizacji,
  • Prowadzenie zestawień sprzętu,
  • Kompletowanie wysłanych zamówień, WZ oraz FV – celem prowadzenia zestawienia kosztów projektów, współpraca z działem księgowości,
  • Przygotowanie dokumentacji wprowadzenia na budowę, kontrola i ewidencjonowanie szkoleń BHP i badań lekarskich pracowników,
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe (budownictwo/inżynieria środowiska),
  • Znajomość AutoCad, MS Office,
  • Chęć do nauki i dalszego rozwoju,
  • Samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Wiedza z branży izolacji wodochronnych będzie dodatkowym atutem.

 Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • Program wdrożeniowy,
  • Wsparcie przełożonego,
  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
  • Szkolenie z programu dedykowanego do obsługi inwestycji,
  • Liczne benefity (min. opieka medyczna, karty sportowe, ubezp. NNW).

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji wraz z dokumentem CV na adres kl@pracownicybudowlani.pl lub kontakt na numer 537 504 404. Nie odbieram? Wyślij sms o treści „inżynier” – oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend