Inżynier Budowy Katowice Kraków Olkusz

Polska Olkusz
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej świadczącej usługi w zakresie kompleksowych remontów i prac związanych ze wznoszeniem obiektów przemysłowych, energetycznych i infrastrukturalnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy

Siedziba firmy: Olkusz

Lokalizacje budów: województwo małopolskie, województwo śląskie

Główne zadania:

  • Bezpośredni nadzór i koordynacja prac budowlanych
  • Współpraca i nadzór nad firmami podwykonawczymi
  • Sporządzanie zamówień materiałowych
  • Bieżąca analiza oraz raportowanie postępu prac
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie, komunikatywność, chęć do pracy i  nauki
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programu AutoCAD

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę lub w formie b2b
  • Ciekawą pracę na różnorodnych projektach inwestycyjnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie, sporadycznie w soboty (dodatkowo płatne)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, awansu
  • Możliwość zebrania stażu – praktyki do uprawnień
  • Pracę głównie na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Napisz SMS o treści Inżynier Budowy – oddzwonię!