Inżynier budowy / Majster / Prowadzący z j. niemieckim 3000 EUR netto

Niemcy Częstochowa    3000 EUR netto
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa

Zadania:

  • Organizacja i nadzór nad pracami budowlanymi
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Wspieranie Kierownika Robót
  • Bieżące raportowanie

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
  • Doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych (mile widziane na terenie Niemiec)

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: - Stałą współpracę - Komfortowe zakwaterowanie - Auto służbowe -Satysfakcjonującą pracę na odpowiedzialnym stanowisku przy ciekawych projektach (najczęściej budynki handlowo – usługowe, obecnie 7-kondygnacyjny hotel w Monachium)