Inżynier budowy Lublin

Polska Lublin
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
zgrany zespół

Zadania

  • Wsparcie Kierownika Budowy w nadzorowaniu prac na budowie
  • Udział w prowadzeniu dokumentacji budowy
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji odbiorowej / powykonawczej
  • Dokonywanie zamówień materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Budownictwo, Inżynieria środowiska lub pokrewne lub studenci ostatnich lat
  • Mile widziana znajomość podstaw przedmiarowania oraz kosztorysowania
  • Mile widziana znajomość programów: Norma Pro, AutoCad

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Pracę przy ciekawych projektach • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy • Możliwość zbierania praktyki do uprawnień

Informacje o firmie ""

Firma budowlana działająca w branży budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz w branży zamówień publicznych, prowadząca inwestycje na terenie województwa lubelskiego.