Inżynier Budowy Kraków

Polska Kraków
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
wolny weekend
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej z ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej, realizującą wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, specjalizującą się w dużych projektach komercyjnych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj inwestycji – budowa mieszkaniowa

Najważniejsze zadania:

  • Sporządzanie zamówień materiałów
  • Sprawdzanie zgodności postępów prac z harmonogramem
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy i Kierownikiem Projektu
  • Przedmiarowanie robót w oparciu o dokumentację wykonawczą i zestawienia w poszczególnych branżach
  • Prowadzenie rejestru umów, zleceń, archiwizowanie dokumentów itp.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów, preferowane w kierunku budowlanym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w jednej z szybko rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego
  • Pracę przy realizacji dużych, ambitnych projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów, prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz jego rodziny, kartę Multisport, imprezy i wyjazdy integracyjne, paczki świąteczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy we wspierającym zespole

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)