Inżynier Budowy – instalacje przeciwpożarowe

Polska
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Zadania:

  • Szczegółowa analiza kontraktów zawieranych przez firmę
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót budowlanych
  • Koordynowanie prac na budowie
  • Bieżące raportowanie o przebiegu robót budowlanych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży instalacji PPOŻ
  • Możliwość zebrania praktyki do uprawnień

Oferujemy:

  • Pracę na ciekawych projektach w całej Polsce
  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia
  • Dla doświadczonych Kandydatów – bardzo dobre warunki finansowe