Inżynier Budowy, instalacje fotowoltaiczne

Polska Brzeg
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
zgrany zespół

Zadania

  • Realizacja projektów budowy instalacji fotowoltaicznych
  • Współpraca w zakresie realizacji projektów z lokalnymi środowiskami, organami administracji państwowej, urzędami gmin, starostwami, sądami rejonowymi
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę instalacji fotowoltaicznych
  • Koordynacja pracy projektantów
  • Wyjazdy na wizyty terenowe
  • Analizy umów oraz nadzorowanie przebiegu realizacji budów zgodnie z zapisami umów
  • Harmonogramowanie realizacji budów
  • Kosztorysowanie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku związanym z budownictwem lub elektroenergetyką
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD
  • Mile  widziana praktyczna znajomość programu Microsoft Project oraz programów do kosztorysowania typu Norma
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z administracją samorządową
  • Gotowość do jedno lub kilkudniowych wyjazdów w delegacje
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje o pracy

  Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w sympatycznym, zgranym zespole
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – pracę przy coraz większych projektach i związany z tym awans finansowy
  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracy
  • Możliwość zebrania praktyki niezbędnej do uprawnień budowlanych
  • Stałą pensję oraz premię uzależnioną od osiąganych celów