Inżynier Budowy – farma wiatrowa – Rawicz

Dla naszego Klienta – rzetelnej firmy budowlanej z ponad 30-letnią tradycją, zajmującej się budową farm wiatrowych w systemie generalnego wykonawstwa oraz prowadzącej specjalistyczne roboty drogowe, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy.
Polska Rawicz
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
współpraca na budowie
stała praca
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Główne zadania:
  • • Wsparcie Kierownika Budowy
  • • Prowadzenie dokumentacji
  • • Udział w naradach
  • • Załatwianie spraw urzędowych
  • • Koordynacja prac firm podwykonawczych

Wymagania

  • Wymagania:
  • • Wykształcenie wyższe budowlane
  • • Znajomość środowiska budowy
  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • • Zaangażowanie i chęć do pracy

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Pracę w firmie cieszącej się dobrą opinią o ugruntowanej na rynku pozycji • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobycia praktyki do uprawnień • Możliwość komfortowego zakwaterowania • Praca od poniedziałku do piątku Zainteresowany? Zadzwoń i dopytaj o szczegóły - 518 215 122( Ania) lub wyślij CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracownicy Budowlani Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.