Inżynier budowy ds. ofertowania, Łódź

Polska Łódź
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy budowlanej z ponad 25-letnią tradycją,  specjalizującej się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych, magazynowych, handlowych oraz hal o różnym przeznaczeniu, prowadzimy rekrutację  na stanowisko:

Inżynier budowy  ds. ofertowania

 Miejsca pracy: Łódź

Zadania:

  •  Analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty,
  • Sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej oraz analiza otrzymanych przedmiarów robót budowlanych,
  • Przygotowywanie ofert, kosztorysów (kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej),
  • Udział w negocjacjach techniczno-handlowych,
  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych oraz analiza i weryfikacja spływających ofert.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej,
  • Znajomość programów do projektowania,
  • Odpowiedzialność, terminowość, samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość środowiska budowy.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Współpracę w formie b2b lub na podstawie umowy o pracę,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,
  • Pracę w komfortowym biurze w zgranym zespole ludzi i życzliwej atmosferze,
  • Pracę przy realizacji ciekawych inwestycji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215 122  (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści Inżynier ds. ofertowania  – oddzwonię!