Inżynier Budowy – branża teletechniczna, Lubartów

Duże, stabilne przedsiębiorstwo z wieloletnią historią działające w branży teletechnicznej w obszarze projektowym, produkcyjnym i wykonawczym,  rozwijające dział badawczo-rozwojowy, który przynosi nowoczesne rozwiązania w dziedzinie telekomunikacji zatrudni na stanowisku:

Inżynier Budowy – branża teletechniczna

 Miejsce pracy: Lubartów

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją projektów w branży teletechnicznej,
  • Praca z dokumentacją techniczną,
  • Utrzymywanie kontaktu ze zleceniodawcą,
  • Monitorowanie postępów prac oraz terminowości wykonania zadań,
  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów na budowie,
  • Zamawianie materiałów,
  • Wizyty kontrolne na budowach.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Telekomunikacja, Elektrotechnika, Budownictwo lub podobne,
  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość branży teletechnicznej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych – średnio 1 dzień w tygodniu,
  • Prawo jazdy kat. B.

 Gwarantujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy w nowoczesnej organizacji,
  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • W przyszłości możliwość awansu na stanowisko kierownicze,
  • Sprawny proces rekrutacji,
  • Pracę stacjonarną w biurze w Lubartowie w godz. 7:00 – 15:00.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)

od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
wolny weekend