Inżynier budowy – branża sanitarna – klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja

Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych zatrudni Inżyniera budowy.
Polska Warszawa
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Planowanie i koordynowanie procesu montażu instalacji sanitarnych
  • Nadzorowanie prac budowlanych i instalacyjnych pod względem jakości i terminowości
  • Analiza dokumentacji projektowej oraz wymagań technicznych w zakresie instalacji sanitarnych, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robot sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Dbałość o dobre relacje z klientami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży sanitarnej, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w branży sanitarnej
  • Dyspozycyjność, gotowość do jednodniowych wyjazdów w delegacje

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie działającej firmie • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop) • Wsparcie kadry kierowniczej • Możliwość zebrania praktyki do uprawnień • Zadzwoń i zapytaj o widełki wynagrodzenia