Inżynier Budowy – Branża Sanitarna

Polska - Kraśnik
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
benefit - laptop
laptop
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Firma budowlana, zajmująca się m.in. Inżynierią wodno – kanalizacyjną zatrudni Kandydata na stanowisku:

Zadania:

  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • kontrola podwykonawców
  • koordynacja zamówień sprzętu budowlanego, materiałów
  • Wykonywanie obmiaru rozliczeń wykonywanych robót
  • Udział w realizacji działań ofertowych

Wymagania:

  • Studia wyższe techniczne-preferowana branża sanitarna
  • Znajomość programu AutoCad
  • Znajomość procedur odbiorczych placu budowy
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia
  • Auto służbowe i niezbędne narzędzia do pracy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę na terenie Kraśnika, Lublina i okolic – bez delegacji

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV  za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ” lub  kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).

Jeżeli nie odbieram – Napisz SMS o treści “INŻYNIER” – Oddzwonię!