Inżynier budowy – branża OZE

Holandia Polska, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania Niemcy Polska, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania Polska Polska, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania Wielka Brytania Polska, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania
 km@pracownicybudowlani.pl

Przedsiębiorstwo z branży energetycznej, specjalizujące się w budowie dużych, przemysłowych farm fotowoltaicznych w Polsce i za granicą, zatrudni: Inżynierów Budowy. Nie wymagamy doświadczenia!

Miejsce pracy: Niemcy.

Zadania:

  • Nadzór i koordynacja robót w zakresie budowy farm fotowoltaicznych lub w zakresie instalacji elektrycznych w projektach budowy farm fotowoltaicznych,
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem optymalizacji rozwiązań,
  • Koordynacja pracy podwykonawców,
  • Nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 – wymóg konieczny,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach energetyka, budownictwo lub pokrewnych.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę (umowa o pracę lub B2B),
  • Niezbędną odzież i narzędzia do pracy renomowanych marek,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy (nie tylko w ramach jednego projektu),
  • Samochód służbowy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta Multisport,
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres mailowy km@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 530685868. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
rotacja 7/2
Soka Bau dla pracowników budowlanych