Inżynier budowy – branża elektryczna

Polska Poznań, Katowice, Wrocław, Gorzów Wielkopolski    10000
 ig@pracownicybudowlani.pl

Jedna z największych firm zajmująca się budową oraz utrzymaniem wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych w Polsce, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy – Delegacje – 80% inwestycji w rejonie Poznania, Katowic, Wrocławia, Gorzowa Wielkopolskiego

Zadania:

  • Wsparcie Kierownika Budowy w realizacji budów linii średniego napięcia,
  • Przygotowanie budowy – sprawy formalne prawne, BHP, dostawy materiałów i maszyn,
  • Koordynacja robót budowlanych, weryfikacja i raportowanie jakości prac,
  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej, np. protokoły z pomiarów,
  • Aktywna współpraca z innymi działami oraz przedstawicielami Inwestora na etapie realizacji,
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, kierunki Energetyka, Elektrotechnika lub inne, pokrewne,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na budowie przy robotach liniowych – linie nN lub SN,
  • Umiejętność obsługi AUTOCAD w stopniu podstawowym,
  • Uprawnienia SEP E i D do 1kV,
  • Gotowość do pracy w delegacji,
  • Dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę przy ciekawych nowoczesnych projektach inwestycyjnych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, możliwość zbierania stażu do uprawnień,
  • Dofinansowanie programu sportowego Multisport, Pakietu Medycznego.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
adres e-mail