Inżynier budowy

Polska Opoczno    4000-6000 brutto
609431993
 rekrutacja@topenergy.com.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Nadzór nad procesem realizacji robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogram,
  • Opracowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji kontraktu, dokumentacji powykonawczej oraz raportów z przebiegu prac na budowie,
  • Udział w naradach koordynacyjnych, odbiorach częściowych i końcowych realizowanych inwestycji,
  • Koordynowanie zamówień materiałów, sprzętu, transportu i usług.
  • Wspolpraca z kierownikiem budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – (preferowane inżynieria środowiska, budownictwo, energetyka)
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zakresie instalacji wewnętrznych (wentylacji i klimatyzacji lub instalacji elektrycznych)
  • Wielozadaniowość, dokładność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje o pracy

Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie Umowy o Pracę, Realizację ciekawych projektów i możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, Przyjazną atmosferę w firmie wśród profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą , Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon), Pakiet medyczny (Medicover).

Informacje o firmie "Top Energy SA. Sp. K."

Jesteśmy generalnym wykonawcą realizującym projekty w szeroko rozumianym sektorze energetycznym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Zapewniamy naszym Klientom współpracę na wszystkich etapach realizacji – od pomysłu, doradztwa, poprzez pozyskanie dofinansowania i projektowania, aż do wykonania kompletnej inwestycji.