Inżynier Budowy Warszawa i delegacje

Polska

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – warszawskiej  firmy budowlanej – Generalnego  Wykonawcy złożonych projektów technologicznych w branży hydrotechnicznej, energetycznej, przemysłowej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Inżynier Budowy

Najważniejsze zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Realizacja bieżących potrzeb związanych z funkcjonowaniem biura budowy
  • Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Przygotowanie zapytań ofertowych
  • Przygotowywanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie
  • Tworzenie raportów miesięcznych z prowadzenia działań osłonowych zgodnie z Planem Zarządzania Środowiskiem dla Banku Światowego
  • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad wprowadzaniem Planu Zarządzania Środowiskiem

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność – gotowość do czasowej pracy w delegacjach

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i praktyki zawodowej na kontraktach o ciekawej specyfice pod okiem doświadczonej kadry
  • Zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji
  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Życzliwą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Okres szkoleniowo – wdrożeniowy

*Zadzwoń i dopytaj o wynagrodzenie oraz szczegóły dotyczące bieżącego kontraktu  – tel 518 215 122

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)