Inżynier Budowy

Firma budowlana działająca na rynku jako Generalny Wykonawca w sektorze budownictwa mieszkaniowego zatrudni Inżyniera Budowy. Lokalizacja inwestycji: województwo śląskie (realizacje m.in. w Katowicach, Świętochłowicach, Jaworznie). Brak delegacji. Rodzaj inwestycji: budownictwo mieszkaniowe – domy jedno i wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej (realizacje w technologii murowanej, żelbetowej, szkieletowej/drewnianej).
Polska Jaworzno
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

MultiSport od pracodawcy
MultiSport
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • praca w systemie zarządzania inwestycją budowlaną – w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy
  • koordynowanie pracy podległych pracowników- sił własnych oraz podwykonawców
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów, rozliczanie robót
  • kontakt z Inwestorem
  • tworzenie zapotrzebowania na materiały i sprzęt na budowę
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • dbanie o przestrzeganie bhp na budowie

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze wykonawczym/ budownictwo mieszkaniowe
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programu AutoCAD
  • umiejętność czytania kosztorysów, mile widziana znajomość programu NormaPro
  • umiejętność przedmiarowania
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • stabilne zatrudnienie - stałą współpracę na podstawie umowy o pracę • możliwość zdobycia doświadczenia w zgranym zespole fachowców • możliwość rozwoju zawodowego - zebrania stażu do uprawnień; udział w szkoleniach miękkich i branżowych • dostęp do nowych technologii • ciekawe projekty inwestycyjne • pracę od poniedziałku do piątku • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód firmowy na poczet realizacji celów służbowych) • dodatkowe benefity tj. dofinansowanie karty sportowej, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia   Lokalizacja inwestycji: województwo śląskie (realizacje m.in. w Katowicach, Świętochłowicach, Jaworznie). Brak delegacji. Rodzaj inwestycji: budownictwo mieszkaniowe – domy jedno i wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej (realizacje w technologii murowanej, żelbetowej, szkieletowej/drewnianej).