Hydraulik, Monter wod-kan. Mszana dolna. Domki szkieletowe

drobne prace, domki drewniane, domki szkieletowe
Polska Mszana Dolna    3200-4000 zł netto/mc na start
518-200-962
 alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • proste instalacje hydrauliczne, kanalizacja
  • biały montaż,
  • pomoc w wykończeniach domków.

Wymagania

  • doświadczenia przy instalacjach,
  • czytania prostych rysunków technicznych (dla osób z doświadczeniem),
  • samodzielności,
  • uczciwości i odpowiedzialności.

Dodatkowe informacje o pracy

Zapewniamy: • zatrudnienie na umowie o pracę (1 mc okres próbny – trzeba pokazać umiejętności), • praca jednozmianowa od pn-pt po 8 godz. dziennie, • wypłata do 10-go każdego miesiąca, • wolne weekendy, • narzędzia i odzież, • możliwe służbowe wyjazdy na montaże zagraniczne (Francja), dodatkowo płatne. Siedziba firmy w Krakowie. Jesteś zainteresowany? Nie czekaj, dzwoń, pisz sms o treści „hydraulik Mszana Dolna” na numer 518-200-962 prześlij swoje CV na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl