Główny/a Księgowy/a

Polska Łódź
518215122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

MultiSport od pracodawcy
MultiSport
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Zarządzanie finansami i księgowością kilkunastu podmiotów w ramach jednej grupy kapitałowej,
  • Organizacja i koordynacja pracy pracowników działu księgowości,
  • Dbałość o procedury księgowe, nadzór nad realizacją obowiązków wynikających z przepisów i wydanych interpretacji oraz nad sporządzaniem sprawozdań finansowych, podatkowych,
  • Dbałość o stan dokumentacji księgowej oraz jej przechowywanie i archiwizację,
  • Rozwój systemu finansowego firmy oraz kontrola sytuacji finansowej.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego o profilu rachunkowość lub finanse,
  • 3-letnie doświadczenie w pracy samodzielnej księgowej/księgowego w branży budowlanej/deweloperskiej,
  • Umiejętności analityczne i planistyczne,
  • Samodzielności w działaniu, odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków.

Dodatkowe informacje o pracy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samo zatrudnienia, Konkurencyjne wynagrodzenie, Pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku, Pakiet benefitów, Możliwość rozwoju w firmie o silnej pozycji kapitałowej, Bardzo dobrą atmosferę pracy.