GŁÓWNA KSIĘGOWA – FIRMA ELEKTRIMONT

Polska Kraków
 jg@pracownicybudowlani.pl

Duża, krakowska firma Budowlana działająca na rynku od ponad 30 lat i prężnie rozwijająca się w branży instalacji elektrycznych i teletechnicznych poszukuje do swojego zespołu Kandydata na stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości, przepisami dot. PIT, CIT i VAT, przepisami o statystyce publicznej oraz innymi przepisami nakładającymi obowiązek składania sprawozdań zewnętrznych, i ustawami podatkowymi.
  • sporządzanie bilansów, rozliczeń podatkowych i niezbędnych zestawień finansowych,
  • odpowiedzialność za kontakty z Urzędami Skarbowymi,
  • współpraca z zewnętrznymi kontrahentami firmy (banki, ubezpieczyciele) i z zagranicznymi oddziałami firmy,
  • zarządzanie gwarancjami, depozytami, płynnością finansową Spółki,
  • przygotowywanie i wdrażanie wewnętrznych standardów z zakresu księgowości,
  • nadzór nad działem księgowości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – kierunkowe,
  • 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości na stanowisku Głównej Księgowej,
  • mile widziana znajomość branży budowlanej – jednak nie jest to warunek konieczny,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek handlowych,
  • umiejętności analityczne, organizacji pracy pod presją czasu i samodzielność w działaniu,

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę stacjonarną w Krakowie, od poniedziałku do piątku,
  • Samodzielne, kierownicze stanowisko.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
od zaraz
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend