Glazurnik – Płytkarz – umowa o pracę/zlecenie/B2B (obiekty mieszkalne)

Chętnie zatrudnimy całe ekipy oraz podwykonawców!
Polska Warszawa    do ustalenia!
 kl@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana oferująca usługi „pod klucz” zatrudni pracowników na stanowisko:

Płytkarza

Miejsce pracy: Warszawa (Bemowo)

Inwestycja: Bloki mieszkalne.

Stawka: od 60 zł na rękę/h wzwyż, zależy jaka płytka, do ustalenia z Kierownikiem.

Zadania:

  • Montaż glazury w nowopowstałych obiektach – bloki mieszkalne, prace wewnętrzne.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako glazurnik/płytkarz,
  • Nie wymagamy potwierdzenia na papierze ale chęci do pracy i stabilności jako pracownik.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie, z metra, B2B – jesteśmy elastyczni.
  • Pracę od poniedziałku do piątku – soboty dla chętnych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia,
  • Premie.

Wynagrodzenie uzależnione od fachu w rękach. Wymagamy chęci do pracy, obsługi narzędzi budowlanych. Kontakt: 537 504 404 jak nie odbieram napisz sms “płytkarz” – oddzwonię !

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół